Zeleno Polje

📍 Zeleno Polje Gradske Lokacije Zrenjanin, Zrenjanin
Zeleno Polje1 / 16 fotografija
Oglas preuzet sa 4zida — pogledaj original ↗
140 m²
Opis
1-etažna kuća za prodaju, Zeleno Polje, 140 m2. Centralno.
96.000
686/m² · 140
ℹ️
Sve detalje i kontakt oglašivača naći ćete na originalnom oglasu
stanI.ai prikazuje oglase sa svih srpskih portala. Kliknite dugme ispod da vidite telefon, email i sve informacije direktno od oglašivača.
Pogledaj oglas i kontaktiraj na 4zida
🔒 Besplatno · Bez registracije · Direktno na 4zida
AI Asistent
Pitajte AI o ovom oglasu
"Da li je ova cena realna za Zeleno Polje Gradske Lokacije Zrenjanin?"
"Koliki bi bio kredit za ovaj stan?"
"Pokaži slične stanove u blizini"
Poređenje cene
15% ispod proseka
Prosek za Zeleno Polje Gradske Lokacije Zrenjanin: €804/m²
Kalkulator hipoteke
591 /mes
20% učešće · 8.5% · 30 godina (NBS)
Detaljan kalkulator →
🔔 Obaveštenje o ceni
Javljamo vam kada se pojave slični oglasi ili kada cena padne.